Mieszkanka okolic Elbląga wzięła udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym

8394
Wyświetleń

22-letnia mieszkanka Rychlik, Sylwia, wzięła udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym „Damy i Wieśniaczki.PL”. Emitowany na antenie TTV program można było obejrzeć w czwartek. Na jej miejsce, do Rychlik przyjechała celebrytka, Ola Ciupa.

Jak informuje magazyn Party, Ola Ciupa zostanie… „wieśniaczką”! Oczywiście chodzi o program „Damy i Wieśniaczki.PL” Mieszkająca w Warszawie Ola Ciupa jest prezenterką, modelką i robi karierę jako DJ Slavic! Jak kochająca czystość Ola poradzi sobie z rozrzucaniem obornika? Czy Słowianka Donatana, która zwierzęta gospodarcze oglądała dotąd tylko na planach zdjęciowych teledysków, będzie umiała wydoić krowę? Jakie porady seksualne da Oli osiemdziesięcioletnia babcia wieśniaczki?

W Rychlikach koło Elbląga mieszka 22-letnia Sylwia. Jest matką trójki dzieci, którym poświęca całe swoje życie. Jej mąż Janusz, ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę i często nie ma go w domu. Sylwia zawsze siebie stawia na drugim planie. Marzy o tym, by ktoś okazał jej zainteresowania i ciepłe uczucie, choć drobnym gestem. Teraz wyrusza do stolicy, by przeżyć przygodę życia. Jak dziewczyna ze wsi, która nigdy nie była w wielkim mieście zareaguje na metropolitalną Warszawę? Na jaką przyjemność wyda równowartość czynszu i opłat? Jaką naukę o życiu otrzyma od przyjaciela damy, Krzysztofa Gojdzia?

Premiera  odcinka z Olą w czwartek 27  kwietnia godz. 22 w TTV. Powtórki:  sobota godz. 21 oraz niedziela godz. 16:05.

Mieszkanka okolic Elbląga wzięła udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Lech S.
    Odpowiedz

    Byłem dzisiaj w moich rodzinnych Rychlikach… Ta „Sylwia z Rychlik” tyle ma wspólnego z Rychlikami co Eskimoska ze stringami. Patologiczna sierota nie wiadomo skąd przybyła i wynajęła mieszkanie w rychlickich po-PGR-owskich blokach, której najlepiej wychodziło mówienie „zaje….ście, zaje…ście”. – Ponad 90 % programu to mega-manipulacja, – dowożenie obornika, szukanie krowy, którą wreszcie znaleziono w Jelonkach i tam była „dojona”, szukanie lokalu na imprezę, który również znaleziono w Jelonkach (dawny i już dawno zamknięty „Bar Pd Jeleniem”). „Skręcanie filmu” przez cwaniaczków z W-wy, pokazywanie powszechnej biedy, błota, gnoju, gumowych butów, kanapek z mortadelą etc. Wójt Gminy Rychliki powinien wystąpić o ukaranie tej ‚TV’ za tendencyjne / cyniczne wręcz fałszowanie obrazu i przypisanie rzeczy, które nie mają miejsca w Rychlikach.