Mężczyzna zaczepiał dzieci pod szkołą. Widziano go też w „Ogrodach” z nożem – mamy zdjęcia!

5437
Wyświetleń

Czy 23-letni mężczyzna, który pod szkołą i przedszkolem na osiedlu Nad Jarem zaczepiał dzieci, robił to też w Centrum Handlowym „Ogrody”? Nasza Czytelniczka informuje, że tego samego mężczyznę widziano w tym obiekcie z nożem w dłoni. Miał też zaczepiać jej córkę.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał zaczepiać dzieci pod szkołą i przedszkolem na osiedlu Nad Jarem. Policjanci wskazują, że mężczyzna może być chory psychicznie. Ma zostać przesłuchany.

O tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/szkola-ostrzega-rodzicow-mezczyzna-zaczepia-dzieci-nad-jarem/

To zaniepokojeni rodzice dzieci uczących się w Szkole Podstawowej nr 11 alarmowali, że przed placówką ma kręcić się mężczyzna, który zaczepia dzieci. Szkoła do problemu podeszła poważnie i wystosowała do rodziców uczniów apel, aby zwrócili uwagę uczniom na ewentualne zagrożenie.

Nasza Czytelniczka natomiast wskazuje, że mężczyzna ten często widziany był w Centrum Handlowym Ogrody. Tam również miał zaczepiać dzieci. Miał też chodzić po obiekcie z nożem.

- Widziałam go. Widać, że jest psychicznie chory. Zaczepił moją córkę i mówił, że uwielbia dziecięce nogi. Chciał ją całować. Ochroniarze z „Ogrodów” mówili, że ten człowiek często tu przychodzi i jest wyrzucany z obiektu. Pracownicy ochrony mówili też, że On właśnie ostatnio chodził po terenie „Ogrodów” z nożem – informuje nas elblążanka. – Ktoś powinien coś z tym zrobić, ponieważ może komuś w końcu zrobić krzywdę.

Kobieta przesłała nam zdjęcia mężczyzny, które publikujemy ku przestrodze.

22447418_10212732496060207_993260618_n 22447621_10212732495020181_1115709608_n

Według informacji naszej Czytelniczki to mógł być ten sam mężczyzna, który widziany był w „Ogrodach” z nożem. Wówczas również interweniowali pracownicy ochrony obiektu.

O tym pisaliśmy więcej tu: http://fakty.elblag.pl/w-centrum-handlowym-ogrody-zatrzymano-nozownika/

Nasze informacje wówczas potwierdziła elbląska policja.

- Takie zdarzenia miało miejsce w Centrum Handlowym „Ogrody”. Doszło tam do zatrzymania mężczyzny rocznik 1992. Pod wpływem alkoholu dokonał aktów chuligańskich. Obecnie przebywa w policyjnej izbie wytrzeźwień – informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Mężczyzna zaczepiał dzieci pod szkołą. Widziano go też w „Ogrodach” z nożem – mamy zdjęcia!

O Autorze
-

2 komentarzy

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>