Mężczyzna, który zaczepiał dzieci pod szkołami i w „Ogrodach” trafił do aresztu

5855
Wyświetleń

23-latek, który w Elblągu wielokrotnie zaczepiał i napastował dzieci, został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu. Prokuratura postawiła mu zarzut usiłowania nakłaniania małoletniej do obcowania płciowego.

Okazuje się, że 23-letni mężczyzna jest dobrze znany elbląskiej policji. Był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz za atak na starszą kobietę w Parku Kajki. Leczył się również psychiatrycznie.

- W poniedziałek policjanci zatrzymali 23-latka, zostały mu postawione zarzuty prokuratorskie: usiłowanie obcowania płciowego z małoletnią oraz zmuszanie siłą innej osoby do określonego zachowania – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Sąd zdecydował o tymczasowym, trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny. Mężczyzna spędzi ten czas na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu w Starogardzie Gdańskim.

Tym samym rodzice dzieci, zaniepokojeni całą sytuacją, będą mogli odetchnąć z ulgą. Napastowanie dzieci pod szkołami i na terenie Centrum Handlowego Ogrody nie będzie już miało miejsca.

O tej sprawie pisaliśmy wielokrotnie. Rodzice, zaniepokojeni sytuacją jaka miała miejsce, zwracali uwagę iż mężczyzna jest praktycznie bezkarny. Ma bowiem zaświadczenie o leczeniu psychiatrycznym.

O tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/mezczyzna-nadal-napastuje-male-dzieci-nic-mu-nie-zrobia-bo-jest-psychiczny/

Elblążanie zwracali nam uwagę, że 23-latek zaczepiał niepełnoletnie dzieci pod szkołami i przedszkolami na terenie miasta. Widziany był również w Centrum Handlowym Ogrody, gdzie również miał napastować dziewczynki. To On miał również być zatrzymany z nożem na terenie tej galerii handlowej.

fot. zdjęcie poglądowe.

Mężczyzna, który zaczepiał dzieci pod szkołami i w „Ogrodach” trafił do aresztu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>