Masakra w Krynicy Morskiej. Lokal zdemolowany, kelnerka w szpitalu /film/

12020
Wyświetleń

Nikt na razie nie usłyszał zarzutów w związku z bójką, do której doszło w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Ranna została jedna z kobiet, która prawdopodobnie próbowała wyprosić awanturujących się mężczyzn z lokalu – informuje Radio Gdańsk.

 

Film, na którym widać awanturę, nagrany przez jednego ze świadków, trafił do internetu. Do zajścia doszło w biały dzień, kilka dni temu. Policja została powiadomiona, że grupa około 6 mężczyzn wszczęła awanturę w restauracji. Na miejscu ustalono, że jedna z kobiet została uderzona w tył głowy. Upadła na podłogę i początkowo straciła przytomność.

Policjanci ustalili i wylegitymowali osoby, które brały udział w tym zdarzeniu.

– Gromadzimy materiały w tej sprawie – niewykluczone, że wkrótce te osoby usłyszą, ale nie wiadomo jeszcze jakie. Wszystko zależy od obrażeń kobiety i skali zniszczeń w lokalu – mówiła sierżant sztabowy Joanna Słowik z komendy w Nowym Dworze Gdańskim.

Krynica Morska – jak można przeczytać w komentarzach pod tym filmem – jest ulubionym kurortem „chłopców z miasta” Elbląg. Właściwie jednak nie wiadomo, czy to oni byli głównymi aktorami spektaklu, jaki rozegrał się w jednym z lokali tego nadmorskiego miasta.

– Prawdopodobnie sześciu mężczyzn wszczęło awanturę z klientami lokalu. Jedna z kobiet przebywających w lokalu próbowała interweniować i wówczas jeden z mężczyzn uderzył ją w głowę. Wezwani na miejsce policjanci udzielili jej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala – powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

Masakra w Krynicy Morskiej. Lokal zdemolowany, kelnerka w szpitalu /film/

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>