Maltretował własną matkę. Kobieta uciekając przed synem wyskoczyła z okna

5906
Wyświetleń

Policjanci zatrzymali 25 -letniego mieszkańca gm. Braniewo, który znęcał się nad matką. Młody mężczyzna groził matce pozbawieniem życia, bił i kopał po całym ciele, obciął nożem włosy i ranił w plecy. Kobieta skoczyła z I piętra budynku ratując się przed agresywnym synem.

Interwencję o awanturze policjanci otrzymali na drugi dzień od załogi karetki pogotowia, która udzielała pomocy pokrzywdzonej kobiecie. Z relacji medyków wynikało, że mieszkanka gm. Braniewo była pobita przez syna, który ukrywa się na terenie miejscowości i może mieć przy sobie nóż.

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce policyjne patrole aby zatrzymać agresora. Sprawca był bardzo dobrze znany funkcjonariszom z poprzednich interwencji, wiedzieli, że może być nieprzewidywalny w swoim zachowaniu. Policjanci zabezpieczyli mieszkanie, w którym ukrywał się 25-latek. Mężczyzna nie reagował na wezwania i polecenia, dlatego po wyważeniu drzwi przez strażaków funkcjonariusze weszli do mieszkania i je przeszukali. Znaleźli 25-latka schowanego pod dziecięcym łóżeczkiem. Zatrzymany sprawca został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Po zatrzymaniu policjanci ustalili przebieg wydarzeń w rodzinie, gdzie mogło dojść do targedii. Okazało się, że dzień wcześniej rodzina w towarzystwie znajomych wspólnie spożywała alkohol. W trakcie spotkania doszło do awantury pomiędzy matką a synem, który zaczął być wobec niej bardzo agresywny. Mężczyzna wyzywał matkę, następnie zaczął ją kopać i bić, groził pozbawieniem życia, obciął nożem włosy i ranił w plecy. Kobieta wykorzystując kłótnię syna z kolegą uciekła z mieszkania przez okno i zeskoczyła z dachu I piętrowego budynku.

W dniu dzisiejszym policjanci wykonują dalsze czynności procesowe, gromadzą materiał dowodowy do wniosku o tymczasowy areszt dla sprawcy przemocy, któremu grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności.

Maltretował własną matkę. Kobieta uciekając przed synem wyskoczyła z okna

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>