Maks z Elbląga założył zespół z innymi uczestnikami programu „Voice Kids”

1630
Wyświetleń

Kuba Szmajkowski, Mateusz Gędek, Tomek Gregorczuk i Maks Więckowski zakończyli swoją przygodę z The Voice Kids. I chociaż żaden z nich nie dostał się do ścisłego finału programu, chłopaki już rozpoczynają karierę.

Poznali się podczas trwania show, polubili i dopasowali. Teraz wspólnie chcą podbić świat w szalonym projekcie 4Dreamers. Czterech marzycieli ma już dwa single, a zespół z pewnością wkrótce wyda płytę!

4Dreamers – kim są chłopaki z zespołu?

Chłopaki byli uczestnikami The Voice Kids. I chociaż znajdowali się w różnych drużynach, połączyła ich muzyka. 25 lutego uświetnili swoim występem finał programu. Pojawili się na scenie, aż dwa razy. Wykonują swój autorski repertuar i niebawem zawładną światem nastolatek.

Zadebiutowali na finale The Voice Kids, a ich pierwszy teledysk już jest dostępny w sieci! Niezwykły filmik do ich singla ‚Sekret’ jest pomysłowy i zabawny. Chłopaki wypadli w 100% profesjonalnie. Poniżej zobaczycie nowy klip i oba występy z finału muzycznego show. Czy zrobią karierę?

Źródło: ESKA

Maks z Elbląga założył zespół z innymi uczestnikami programu „Voice Kids”

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>