Magda Gessler w Elblągu. Odwiedziła lokalną restaurację i SPA

2869
Wyświetleń

Znani z ekranów telewizorów często i chętnie goszczą w Elblągu. Kilkukrotnie nasze miasto odwiedzali już: Jakub Porada – dziennikarz i podróżnik oraz znana restauratorka i prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” – Magda Gessler.

O wizycie „gwiazdy Kuchennych Rewolucji” poinformował dziś Hotel Elbląg na swojej stronie na facebooku. Magda Gessler w Dzień Kobiet odwiedziła SPA oraz Restauracją „Dom Królów”. Gessler realizowała w ostatnich dniach dwa programy w Pasłęku oraz Grudziądzu. Restauratorka jednak nie informuje oficjalnie o swojej wizycie w Elblągu.

gessler

Zachwycony Elblągiem jest również dziennikarz i podróżnik Jakub Porada, który kilkukrotnie odwiedzał nasze miasto. Raz był również z ekipą „Dzień Dobry TVN”, realizując w Elblągu jeden z odcinków.

– Byłem w Elblągu rok temu i jestem pod dużym wrażeniem miasta i regionu elbląskiego. Chcemy zachęcić Polaków, aby właśnie tu udali się na wypoczynek – mówił  nam Jakub Porada. – Zresztą obiecałem Waszej redakcji, że tu wrócę z kamerami i słowa dotrzymałem.

Więcej o wizycie Jakuba Porady tu: http://fakty.elblag.pl/jakub-porada-ponownie-w-elblagu-tym-razem-z-ekipa-dzien-dobry-tvn/  

Magda Gessler w Elblągu. Odwiedziła lokalną restaurację i SPA

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>