Maciej Maleńczuk z solowym koncertem w Elblągu. Wygraj podwójne zaproszenie!

640
Wyświetleń

Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu”.

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Zapraszamy na solowy koncert Macieja Maleńczuka:

– 2 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 20:00,Teatr im. Aleksandra Sewruka(ul. Teatralna 11), Elbląg.

Bilety na wydarzenie w cenach: 90 zł (parter), 80 zł (balkon)można nabyć w Internecie na portalach: kupbilecik.pl i ebilet.pl oraz w sieciach salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl. Współpraca z mediami: press@monolitart.com.pl.

 

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Wygra je osoba, która jako pierwsza poda nazwę pierwszego zespołu, w jakim występował Maciej Maleńczuk. Wasze zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: faktyredakcja@gmail.com podając w treści maila prawidłową odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku 23.04.2018 r. do godz. 12.00.

Maciej Maleńczuk z solowym koncertem w Elblągu. Wygraj podwójne zaproszenie!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>