Kupowaliście takie buty lub odzież? To są podróbki

1951
Wyświetleń

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie współpracując z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu, który na jednym z popularnych portali społecznościowych sprzedawał podrobione ubrania i buty.

Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli odzież o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Policjanci zajmujący się zwalczeniem przestępczości gospodarczej na bieżąco monitorują portale aukcyjne i strony internetowe w poszukiwaniu ofert sprzedaży przedmiotów z podrobionymi znakami towarowymi.

32-103216 32-103217

Tym razem kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie współpracując z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie uzyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy zajmuje się właśnie taką nielegalną działalnością. Mężczyzna na jednym z popularnych portali społecznościowych wystawiał do sprzedaży podrobione ubrania i buty.

Wczoraj policjanci (22.05.2018) pojechali do jego mieszkania. W wyniku przeszukania zabezpieczyli odzież i obuwie o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

28-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty z Ustawy o prawie własności przemysłowej. Za obrót towarami oznaczonymi zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

Kupowaliście takie buty lub odzież? To są podróbki

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>