Ktoś podkłada truciznę zwierzętom w Elblągu

1856
Wyświetleń

Do naszej redakcji dotarła informacja od Czytelników, że w jednym z rejonów miasta ktoś podkłada truciznę zwierzętom. Jak się okazuje ofiarą tego procederu padł pies jednego z elblążan.

Na facebooku pojawił się apel elblążanina, którego pies zjadł truciznę, którą ktoś podkłada zwierzętom. W efekcie zatruł się pies jednego z mieszkańców naszego miasta.

W okolicy ul 1maja, Giermków, Mącznej, szkoły nr 21 rozgrywa się jakaś wojna o koty… No i znalazł się jakiś (…) osobnik upośledzony, który postanowił wytruć te koty. Rozrzuca trutki w tej okolicy i cierpią na tym całe rzesze zwierząt.

Moja 6-miesięczna rottweilerka Leja padła ofiarą takiego czynu. Mój pies zatruł się w sobotę 8.09.2018. Do dziś walczymy i nie wiemy czy się wykaraska. Trutka atakuje wszystkie organy wewnętrzne. U nas padło na trzustkę, wątrobę, śledzionę, dwunastnicę, żołądek, jelita, nerki przestały pracować.

Więc przestrzegam przed tą okolicą i wyprowadzaniem tam pupili na spacery” – alarmuje jeden z elblążan, którego pies padł ofiarą podłożonej trucizny.

W tej sprawie będziemy kontaktowali się z Komendą Miejską Policji w Elblągu.

fot. facebook/zdjęcie właściciela psa

Ktoś podkłada truciznę zwierzętom w Elblągu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>