Koszmarny wypadek na „siódemce”. Cztery osoby ranne-wśród nich 8-letnie dziecko!

1858
Wyświetleń

Do groźnego zdarzenia doszło na starym odcinku drogi nr 7 w okolicach miejscowości Majki. Tam osobowe mitsubishi zderzyło się z ciężarowym mercedesem. W wyniku wypadku 4 osoby z mitsubishi zostały poszkodowane. Wśród nich jest 8 letnia dziewczynka.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 11.30. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna wykonywał manewr wyprzedzania auta ciężarowego. Najprawdopodobniej w trakcie tego manewru – kierujący ciężarowym mercedesem zaczął skręcać w lewo. Wtedy też doszło do zderzenia mitsubishi z ciężarówką.

86-97299 86-97301 86-97302 86-97304

 

W wyniku zdarzenia 4 osoby z auta osobowego zostały poszkodowane. Wśród nich była również 8 letnia pasażerka. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy przetransportowali nim do szpitala mężczyznę z urazem głowy. Na czas akcji droga została zablokowana przez policjantów ruchu drogowego.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Koszmarny wypadek na „siódemce”. Cztery osoby ranne-wśród nich 8-letnie dziecko!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>