Kompletnie pijany kierowca zatrzymany na Dąbka. Miał ponad 3 promile alkoholu!

1019
Wyświetleń

W miniony weekend policjanci interweniowali 160 razy, przewieźli 16 osób do wytrzeźwienia oraz przebadali 750 kierujących na zawartość alkoholu. Zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców oraz 7 bez uprawnień. Były 22 kolizje. Nie było wypadku drogowego. Był natomiast tragiczny wypadek przy pracach polowych, w którym zginął mężczyzna.

Wśród kontrolowanych kierowców, niechlubnym rekordzistą okazał się 26-latek kierujący fordem fiestą. Mężczyzna miał 3,1 promila alkoholu w organizmie i nie miał uprawnień do kierowania.

Został zatrzymany przez innego kierowcę i przekazany policjantom. Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę po godzinie 20 na ulicy Płk. Dąbka. Jeden z kierowców zauważył nietrzeźwego na stacji paliw. Wyrwał mu kluczyki i wezwał patrol policji. Pijany trafił do policyjnego aresztu.

- Policjanci wyjaśniają także przyczyny pożaru stodoły. Doszło do niego w miejscowości Lesiska na terenie gminy Godkowo. Spaleniu uległo poszycie dachowe. Wartość strat to 100 tysięcy złotych. W pożarze nikt nie ucierpiał – mówi Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg.

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany na Dąbka. Miał ponad 3 promile alkoholu!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>