Kolejny wypadek na „siódemce”. Ciężarówka staranowała samochód

793
Wyświetleń

Znów wypadek na „siódemce”. Tym razem samochód ciężarowy wpadł na auto osobowe stojące na poboczu. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poważnie poszkodowana.

Jak informuje OSP Cedry Wielkie, 7 stycznia br. zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego, na drodze S7, na wysokości miejscowości Cedry Małe Kolonia. Doszło do kolizji pomiędzy samochodem osobowym, który stał na poboczu jezdni, a ciężarowym, który w niego uderzył.

W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana i uwięziona w pojeździe. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, po uprzednim odłączeniu akumulatora, przystąpiliśmy do działań mających na celu uwolnienia osoby poszkodowanej.

Podczas oczekiwania na zespół ratownictwa medycznego, przy wypadku zatrzymała się jadąca po trasie karetka, która wsparła nas w udzielaniu pomocy medycznej. Nasze działania prowadziliśmy do momentu zabrania pojazdów przez pomoc drogową.

OSP Cedry Wielkie

Kolejny wypadek na „siódemce”. Ciężarówka staranowała samochód

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>