Kolejna tragedia w Krynicy Morskiej. W morzu utonął mężczyzna

3449
Wyświetleń

Jak informuje portel.pl, przed godziną 17.00 na plaży w Krynicy Morskiej doszło do tragedii. Młody mężczyzna wypłynął przy wysokiej fali zbyt daleko od brzegu.  po pewnym czasie jego ciało morze wyrzuciło na brzeg, ale mimo szybkiej akcji ratunkowej nie udało mu się uratować życia.

Zaginięcie młodego mężczyzny zgłosili jego znajomi. Na poszukiwania szybko ruszyli ratownicy WOPR z Elbląga. Ciało mężczyzny morze samo wyrzuciło na brzeg.

Mimo trwającej kilkadziesiąt minut akcji reanimacyjnej ratowników WOPR a potem pogotowia mężczyźnie nie udało się uratować życia.

Przypomnijmy, że kilka dni temu informowaliśmy również o tragicznym zdarzeniu w Krynicy Morskiej. Tam topiła się dziewczynka, której na pomoc ruszył ojciec. Niestety mężczyzna nie przeżył.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://elblag24.pl/akcja-ratunkowa-w-krynicy-morskiej-dziewczynka-uratowana-jej-ojciec-poszukiwany/

Kolejna tragedia w Krynicy Morskiej. W morzu utonął mężczyzna

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>