Kolejna elblążanka w programie „Voice Kids”! Mamy silną reprezentację!

1012
Wyświetleń

Jako pierwsi podaliśmy dziś rano informację o tym, że uczennica z Elbląga – Swietłana Boguska (Akademicka Szkoła Podstawowa) bierze udział w telewizyjnym programie TVP2 „Voice Kids”. Tą informację podały później wszystkie elbląskie media. Nam jednak udało się ustalić, że w tym programie wystąpi jeszcze jedna elblążanka!

Oprócz 10-letniej Swietłany Boguskiej z Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, którą będziemy mogli obejrzeć w programie „Voice Kids” (TVP2) już w sobotę, kciuki będziemy trzymali również za Gabrysię Piotrowską ze Szkoły Podstawowej nr 18.

Jak udało nam się ustalić, dziewczynka również bierze udział w tym muzycznym show, walcząc o wokalny sukces.

O jej udziale w programie poinformowano na koncie na facebooku zespołu Crazy Band.

crazy band

 

Na razie jeszcze nie wiemy, kiedy Gabrysię będziemy mogli oglądać w telewizji. Dziewczynka uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu i  występuje w szkolny zespole muzycznym Crazy Band.

 

O występie Swietłany Boguskiej informowaliśmy tutaj: http://fakty.elblag.pl/elblazanka-w-pierwszej-edycji-the-voice-kids-czy-ma-szanse-na-sukces/

Kolejna elblążanka w programie „Voice Kids”! Mamy silną reprezentację!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>