Kobieta rozjechana przez TIR-a w Malborku. Zobacz szokujący film

10 grudnia 2015 15:47
More videos
3,602
Wyświetleń
   

Kobieta próbowała przebiec przez przejście dla pieszych. Kierowca TIR-a prawdopodobnie jej nie zauważył, ruszył i ją przejechał. Ofiara zmarła po przewiezieniu do szpitala – informuje Radio Gdańsk. Całe tragiczne zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.

Do wypadku doszło w Malborku we wtorek o godzinie 13:25. Kobieta została potrącona, gdy przechodziła przez pasy. Wypadek nagrał się na kamery miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Alei Rodła i Placu Słowiańskiego w Malborku. Jest to ruchliwe miejsce w Malborku ze skomplikowanym układem przejść dla pieszych. Kobieta prawdopodobnie nie zdawała sobie sprawy, że kierowca ciężarówki, który czekał na zielone światło na lewoskręcie, może jej nie widzieć.

Na miejscu wypadku pracowała grupa śledcza policji. W tej sprawie będzie prowadzone śledztwo pod nadzorem prokuratora. Zostanie powołany biegły, którego opinia będzie kluczowa. Kierowca TIR-a był trzeźwy, zatrzymaliśmy jego prawo jazdy – mówi Katarzyna Marczyk z Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

źródło: Radio Gdańsk

 

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>