Kilka słów do i o strażakach, bo dziś mają swoje święto!

1111
Wyświetleń

Dziś Dzień Strażaka, a więc wszystkim pracownikom Straży Pożarnej chcieliśmy złożyć najlepsze życzenia. Bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji…

Dla strażaków nie ma rzeczy niemożliwych. Każdemy żywemu stworzeniu niosą pomoc najszybciej i najlepiej jak tylko potrafią. Gaszą pożary, pomagają powodzianom, uczestniczą w akcjach ratowniczych podczas wypadków, ratują ludzi i zwierzęta z różnych opresji. Zawsze tak samo. Zawsze z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem. Czasem nie słyszą nawet zwykłego „dziękuję”.

Według nas to właśnie strażacy pełnią najbardziej gorliwą służbę i z pełnym poświęceniem, bez wyjątku, niosą pomoc każdemu kto potrzebuje pomocy. Na miejscu tragicznych wypadków, pożarów i innych wydarzeń, w których ktoś potrzebuje pomocy, to właśnie strażacy przybywają jako pierwsi i ruszają z pomocą. Często narażając swoje życie.

Życzymy strażakom aby nadal z tak ogromnym poświęceniem pomagali każdej żyjącej istocie. I przy okazji ich Święta dziękujemy za to wszystko czego dokonali na rzecz bezpieczeństwa elblążan i wszystkich, którzy potrzebowali pomocy w okolicy naszego miasta.

Elbląscy i okoliczni strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz z Jednostek Ochotników uratowali niejedno ludzkie życie. Niejedno serce dzięki ich specjalistycznej pomocy bije nadal. Dziękujemy!

fot. http://www.facebook.com/StrazPozarnaPonadZycie

Kilka słów do i o strażakach, bo dziś mają swoje święto!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>