Kierowca tico było kompletnie pijany. Spowodował kolizję

412
Wyświetleń

Kierowca osobowego tico spowodował kolizję. Kiedy policjanci sprawdzili jego trzeźwość i samochód od razu było wiadomo co było przyczyną zdarzenia.

49-letni mężczyzna kierował daewoo tico i spowodował kolizję. Policjanci z ruchu drogowego wewnątrz koreańskiego auta zobaczyli kilka pustych butelek i puszek po piwie oraz poczuli panujący w aucie zapach alkoholu.

Kierowcę zbadano alkotestem. Miał ponad 3,36 promila alkoholu w organizmie. Jego rozbite auto trafiło na policyjny parking. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Teraz odpowie on za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

 

Kolejny pijany kierowca wpadł w Zastawnie. 28-latek, który kierował audi a3. Mężczyzna miał 1,24 promila alkoholu w organizmie, co więcej nie posiadał uprawnień do kierowania autem.

– Policjanci w miniony weekend interweniowali 154 razy. Do wytrzeźwienia przewieziono 22 osoby. Mundurowi z ruchu drogowego byli na obsłudze 14 kolizji drogowych i przebadali ponad 400 kierujących na zawartość alkoholu. Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących – informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Kierowca tico było kompletnie pijany. Spowodował kolizję

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>