Kierowca samochodu premier Beaty Szydło jest bohaterem! Zobacz, co o tym mówi Mariusz Max Kolonko

14 lutego 2017 06:05
More videos
1,495
Wyświetleń
   

Od kilku dni media żyją głównie tematem wypadku kolumny samochodów rządowych. W jednym z nich podróżowała premier Beata Szydło. Pod Oświęcimiem doszło do zderzenia samochodu pani premier z fiatem seicento. Czy w tym wypadku ktoś faktycznie zawinił?

Media potrzebują i chcą znaleźć winnego wypadku, do którego doszło pod Oświęcimiem. Jedne tytuły doszukują się popełnionych błędów u kierowcy fiata. Inne wskazują na winę kierowców samochodów rządowych. Kto tu ma rację?

Może warto na chłodno posłuchać ustaleń dziennikarza Mariusza Maxa Kolonko, chociażby dlatego, że zza oceanu, na spokojnie łatwiej można pewne rzeczy analizować i wyciągać wnioski.

https://www.youtube.com/watch?v=SmESjkti5q4

Dziennikarz wskazuje w swoim materiale, że winy właściwie nikt nie ponosi za to zdarzenie, a kierowca samochodu pani premier Beaty Szydło jest bohaterem. Nie dość, że udało mu się uniknąć znacznie gorszej w skutkach katastrofy drogowej wioząc premier Szydło, to również jego decyzje i opanowanie skutkowały tym, że dziś kierowca samochodu Seicento żyje. Bo gdyby trzymał się procedur, mogło dojść do tragedii.

fot. fakty.interia.pl

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>