Katował żonę na ulicy. Agresora powstrzymał policjant po służbie!

1267
Wyświetleń

Policjant po służbie, który był świadkiem awantury na ulicy, zatrzymał wczoraj 35-letniego mężczyznę, który bił swoją żonę. Najpierw obezwładnił agresora, a później przekazał policjantom z patrolu. Funkcjonariusze założyli mężczyźnie Niebieską Kartę i zatrzymali w policyjnym areszcie. Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Sytuacja miała miejsce wczoraj (08 sierpnia) około godziny 21. na ulicy Kochanowskiego w Elblągu. Policjant po służbie najpierw usłyszał krzyki dziecka – „…on ją zabije…” a następnie zobaczył lezącą na chodniku kobietę a nad nią mężczyznę, który ją kopał.

Podjął interwencje, obezwładnił agresora i przytrzymał go do przyjazdu patrolu. Zatrzymany 35-latek bił swoją żonę. Wszystkiemu przyglądała się dwójka ich małoletnich dzieci. Dzięki błyskawicznej interwencji kobieta nie odniosła obrażeń. Agresor trafił do policyjnego aresztu i założono mu Niebieską Kartę. Teraz sytuacje domową badają policjanci i sąd rodzinny.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Katował żonę na ulicy. Agresora powstrzymał policjant po służbie!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>