Kajakarze podsumowali sezon

416
Wyświetleń

W sobotę na przystani przy ul. Radomskiej kajakarze ZKS Olimpia Elbląg oraz KTKaj PTTK „Druzno” uroczyście podsumowali tegoroczne osiągnięcia. W zakończeniu sezonu udział wziął również Prezydent Witold Wróblewski.

Tegoroczny sezon elbląscy kajakarze z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Szczególne powody do zadowolenia mogą mieć zawodnicy sekcji kajakowej ZKS Olimpia Elbląg. Po raz kolejny reprezentanci naszego miasta stanęli na podium wielu prestiżowych zawodów, w tym Mistrzostw Polski i Olimpiady Młodzieży. Historyczny sukces wywalczyła zawodniczka elbląskiego klubu Marta Witkowska, która zajęła 7 miejsce podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Rumunii w wyścigu K-1 na 1000 m i 4 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbyły się w Belgradzie w konkurencji K-2 na 1000 m. Od poprzedniego tak dużego sukcesu zawodnika „Olimpii” minęły 32 lata.

Sobotnie spotkanie było okazją do uhonorowania najlepszych zawodników, oraz podziękowania działaczom, trenerom, rodzicom i sponsorom.

„Raz jeszcze serdecznie wszystkim gratuluję tegorocznych sukcesów. Cieszę się, że macie pasję, którą rozwijacie dzięki intensywnej pracy i wytrwałości. Życzę dalszej wysokiej sportowej formy i samych sukcesów” – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.

Głównym celem elbląskich kajakarzy jest wyszkolenie olimpijczyka. Mamy nadzieję, że te marzenia wkrótce się spełnią.

IMG_9671_images_stories_2017_10_thumb_medium640_480

Kajakarze podsumowali sezon

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>