Jesienny spacer po zdrowie

908
Wyświetleń

Stowarzyszenie „Serce za Uśmiech” przy Elbląskim Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią SPZOZ w Elblągu w ramach BIAŁEJ SOBOTY organizuje  JESIENNY SPACER PO ZDROWIE. Jest to charytatywna akcja podczas której każdy chętny będzie mógł bezpłatnie sprawdzić swoją kondycję zdrowotną i wykonać badania kontrolne.

Odbędą się  konsultacje w sprawie niewydolności żylnej i żylaków kończyn dolnych oraz porady dietetyka. Będzie można skontaktować się ze specjalistami z dziedziny: psychologii i rehabilitacji.  Wszyscy goście, którzy odwiedzą szpital będą mogli zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, sprawdzić poziom cukru oraz wagę;   Będzie wykonywana spirometria. Ratownik medyczny przeprowadzi instruktaż pierwszej pomocy, a w ramach profilaktyki raka piersi Panie zapraszamy na badanie piersi oraz bezpłatna mammografię, (dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonały badania)

Wszystkie badania i konsultacje wykonamy – BEZPŁATNIE I BEZ REJESTRECJI

Konsultacja dietetyczna kierowana jest do osób z nadwagą, ze schorzeniami układu pokarmowego i krążenia; chcących zmienić swój sposób odżywiania.

Pacjenci onkologiczni i kardiologiczni nie mogą korzystać ze wszystkich zabiegów rehabilitacyjnych !! Specjalista rehabilitant powie Ci,  które zabiegi są dla Ciebie bezpieczne.

Stres, brak motywacji, wypalenie zawodowe, depresja to problemy, z którymi możesz przyjść do psychologa.

Jeśli masz problem z nogami: ból, obrzęki, uczucie mrowienia, żylaki lub inne – przyjdź, a lekarz zdiagnozuje czy to zaburzenia przepływu krwi w kończynach dolnych.

Elbląscy Ratownicy Medyczni zaprezentują na fantomie zasady udzielania pierwszej pomocy, która  jest bardzo ważnym elementem łańcucha przeżycia. W miejscu zdarzenia to właśnie  w naszych rękach, jako świadków, znajduje się życie i zdrowie osoby wymagającej pomocy.

Regularne badanie palpacyjne piersi może zapobiec rakowi tego gruczołu, najczęściej diagnozowanym nowotworem złośliwym u kobiet.

Serdecznie zapraszamy do Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią SPZOZ w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 (parter Przychodni Specjalistycznej) w dniu 22.10.2016 r. w godz. od 9.00 do 12.00.

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA

dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonały badania

w Szpitalu Miejskim w Elblągu przy ul. Żeromskiego 22

Pracownia Diagnostyki Obrazowej

Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Elbląga Pan Witold Wróblewski

Jesienny spacer po zdrowie

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>