Jerzy Wilk oficjalnie kandydatem PiS na prezydenta Elbląga

1170
Wyświetleń

Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zdecydował, że to poseł Jerzy Wilk będzie kandydatem tej partii na urząd prezydenta Elbląga.

O tym fakcie poinformował na swoim koncie na facebooku parlamentarzysta PiS.

- Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził moją kandydaturę na Prezydenta miasta Elbląga. Postaram się nie zawieść – napisał Jerzy Wilk.

Niespodzianki nie było ponieważ już od dłuższego czasu mówiło się, że to właśnie Jerzy Wilk, obecnie poseł PiS będzie walczył ponownie o prezydenturę miasta.

Wilk był już prezydentem Elbląga w skróconej kadencji samorządu, w latach 2013-2014 (po referendum w naszym mieście wygrał walę o prezydenturę z kandydatką PO – Elżbietą Gelert). Wilk ponownie walczył o reelekcję w 2014 r. Przegrał jednak w drugiej turze głosowania z Witoldem Wróblewskim.

Wiadomo, że Jerzy Wilk zmierzy się w jesiennych wyborach z obecnie urzędującym prezydentem Witoldem Wróblewskim oraz z kandydatem Platformy Obywatelskiej – Michałem Missanem.

Jerzy Wilk oficjalnie kandydatem PiS na prezydenta Elbląga

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>