Incydent między Rosjanami a żołnierzami NATO niedaleko Elbląga

7347
Wyświetleń

Jak informuje serwis kresy.pl wracający do Obwodu Kaliningradzkiego z zakupów Rosjanie napotkali na drodze kolumnę wojsk NATO. Rosjanie obrzucili Amerykanów wyzwiskami i pokazali im obraźliwe gesty. Co zrobili Amerykanie? Zobacz na filmie.

W sieci pojawiło się nagranie, które wg opisu zostało zarejestrowane w Polsce przez Rosjan z Obwodu Kaliningradzkiego. W drodze powrotnej mijali na drodze kolumnę amerykańskich pojazdów wojskowych, które również kierowały się w stronę granicy polsko-rosyjskiej.

Rosjanom obecność żołnierzy USA nie przypadła do gustu, więc mijając ich wysyłali im „pozdrowienia”. M.in. w postaci środkowego palca i okrzyków po angielsku.

Na nagraniu widać jednego z amerykańskich żołnierzy, który odpowiada na „pozdrowienia” ze strony Rosjan. Nie wiadomo dokładnie, kiedy nagranie powstało. Materiał został zamieszczony w serwisie youtube.pl 16 października br.

Źródło: kresy.pl

Incydent między Rosjanami a żołnierzami NATO niedaleko Elbląga

O Autorze
-

2 komentarzy

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>