Hit internetu. „Gdybyś miała urodzić dziecko homo sapiens, usunęłabyś taką ciążę”? Zobacz odpowiedzi!

9769
Wyświetleń

Ta sonda uliczna wyraźnie potwierdza tezę, że ludzie potrafią wypowiedzieć się na każdy temat, nawet na taki, o którym nie mają zielonego pojęcia. To, że nie mają pojęcia, czym jest „homo sapiens” to już zupełnie odrębna sprawa. Najważniejsze, że nie usunęliby ciąży, bo każde dziecko trzeba przecież kochać, nawet jak wychowanie takiego homo sapiens ma być najtrudniejszym, co spotka ich w życiu.

Na kanale Brzoza TV pojawił się film, który robi furorę w sieci. Znany vloger postanowił wyjść na ulicę i zadać przechodniom nietypowe pytanie. Teoretycznie nie spodziewał się pewnie, że wyjdzie mu z tego tak śmieszny materiał, ale okazuje się, że ludzie bez względu na wiek i płeć, traktują „homo sapiens” jako poważną chorobę i upośledzenie umysłowe. Przerażające, że coś tak oczywistego sprawia ludziom tak ogromny problem i nie potrafią odkryć prawidłowej definicji.

Homo sapiens to dla wielu poważna wada rozwojowa, ale zgodnie z wiarą i nauką kościoła, nikt z przepytywanych kobiet, ani mężczyzn nie zdecydowałby się na usunięcie ciąży. Pytania formułowane przez vlogera dawały szansę na odpowiedź prawidłową. Słowa „homo sapiens” padały kilkukrotnie i były mówione wyraźnie, więc nikt nie może zarzucić, że nie dosłyszał, bądź został wprowadzony w błąd.

Na 17 ankietowanych tylko 2 osoby wiedziały, że za słowami homo sapiens kryje się myślący człowiek. Najbardziej zachwyca wypowiedź młodej dziewczyny, która przyznała, że wie czym jest „homo sapiens”. Dziecko – małpka to jednak według niej, nie jest normalne dziecko.

Człowiek rozumny (Homo sapiens) – gatunek ssaka z rodziny człowiekowatych (Hominidae), jedyny występujący współcześnie przedstawiciel rodzaju Homo. Występuje na wszystkich kontynentach.

Źródło: mamadu.pl

Hit internetu. „Gdybyś miała urodzić dziecko homo sapiens, usunęłabyś taką ciążę”? Zobacz odpowiedzi!

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>