Groźny wypadek pod Elblągiem

570
Wyświetleń

W nocy z 2 na 3 grudnia br. około godziny 01:30 na drodze z Lisowa w kierunku Dłużyna, na wysokości Nowego Dworu doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego poszkodowane zostały dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobowego passata na wysokości Nowego Dworu z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z dogi, następnie uderzył w betonowa barierkę i dachując wpadł do przydrożnego rowu z wodą. Pojazdem podróżowały dwie osoby.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastępów ratowniczych okazało się, że jedna osoba wciąż pozostawała uwięziona w pojeździe. Działania straży polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ewakuowaniu poszkodowanego mężczyzny z rozbitego pojazdu. W tym celu konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Obaj mężczyźni zostali odwiezieni przez ZRM do szpitala.

W działaniach brały udział 2 zastępy PSP z JRG nr 1 w Elblągu, tj. 9 ratowników, policja i ZRM.

opracowanie: st. sekc. Dawid Rogożyński

zdjęcia: mł. asp. Bogdan Wojtas

Groźny wypadek pod Elblągiem

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>