Groźny wypadek na „siódemce”. Zderzyły się dwie ciężarówki! /film/

2260
Wyświetleń

 

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze S7 w okolicy Elbląga. Na stojącą na poboczu ciężarówkę najechała inna ciężarówka.

28-letni mężczyzna kierujący scanią w rozmowie z policjantami stwierdził, że zbyt późno zauważył stojące auto. Film publikujemy ku przestrodze czym może zakończyć się chwila nieuwagi.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Nagranie filmowe  z samochodowego wideorejestratora przekazano policji. Widać na nim moment, w którym ciężarowa scania zahacza naczepą o stojącego dafa.

 

 

28-latek kierujący scanią tłumaczył iż w ostatniej chwili zauważył stojące auto. Chcąc uniknąć zderzenia wykonał skręt jednak nieco za późno. Mężczyzna został ukarany 500 złotowym mandatem oraz 6 punktami karnymi. W miejscu zdarzenia do chwili uprzątnięcia rozbitych pojazdów ruchem kierowali policjanci – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Groźny wypadek na „siódemce”. Zderzyły się dwie ciężarówki! /film/

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>