Groźny pożar przy ul. Stawidłowej. Niepełnosprawny uwięziony w mieszkaniu

1782
Wyświetleń

Paliło się w mieszkaniu przy ul. Stawidłowej. Mieszkańcy, którzy przebywali wewnątrz podczas pożaru, mimo iż wyszli z lokalu, wymagali opieki medycznej. Strażacy dość szybko poradzili sobie z ogniem. Tylko ich szybka i zdecydowana reakcja zapobiegła tragedii.

Pożar mieszkania przy ul. Stawidłowej zgłoszono służbom ratowniczym około godz. 10.00. Płonęło mieszkanie zlokalizowane na I piętrze. Przebywające w środku osoby opuściły lokal o własnych siłach. Jednak mimo to wymagały pomocy ratowników medycznych.

Chwile grozy jednak przeżyli strażacy w momencie, gdy okazało się, że na drugim piętrze płonącego budynku uwięziona jest osoba niepełnosprawna ruchowo. Strażacy szybko wyważyli drzwi i dostali się do mieszkania. Na szczęście do tragedii nie doszło i mieszkaniec tego lokalu również nie ucierpiał podczas pożaru.

Prawdopodobną przyczyną pożaru mieszkania mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Ogień rozprzestrzeniał się dość szybko i wyrządził spore szkody. Na razie nie wiadomo czy obiekt ten będzie nadawał się do dalszego użytku.

Fot. Zdjęcie poglądowe

Groźny pożar przy ul. Stawidłowej. Niepełnosprawny uwięziony w mieszkaniu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>