Groził, wszczynał awantury…znalazł się w areszcie

554
Wyświetleń

37-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Taką decyzję podjął sąd. Zarzuca mu się groźby wobec dwóch kobiet oraz niestosowanie się do zakazu zbliżania. Mężczyzna po raz kolejny wszczął awanturę i się odgrażał.

Cała sytuacja miała miejsce w poniedziałek wieczorem. Do jednego ze sklepów spożywczych przyszedł pijany mężczyzna, i zaczął się awanturować. Gdy na miejsce przyjechał wezwany patrol ten zdołał już uciec. Policjanci zatrzymali go kilkaset metrów dalej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Po sprawdzeniu okazało się iż ma on już zakaz zbliżania się do kobiet pracujących w tym sklepie bo już wcześniej im się odgrażał. Wobec mężczyzny prowadzona jest również sprawa o uszkodzenie mienia.

Policjanci oraz prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 37-latka. Sąd przychylił się do tego wniosku. Mężczyzna na czas prowadzonego postępowania trafił do aresztu. Kierowanie gróźb zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Groził, wszczynał awantury…znalazł się w areszcie

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>