Gorszące zachowanie starszego mężczyzny w tramwaju. „Wybiegłam przerażona z wagonu”

10207
Wyświetleń

Nasza Czytelniczka poinformowała nas o gorszącym wydarzeniu, które miało miejsce w niedzielę w tramwaju nr 2. Jak opisuje elblążanka, starszy mężczyzna w pewnym momencie obnażył się i zaczął przy niej onanizować. Przerażona kobieta wysiadła na przystanku, a zboczeniec za nią.

Do niecodziennego i gorzącego zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 19.00,w tramwaju linii nr 2, którym jechała nasza Czytelniczka. W pewnym momencie straszy mężczyzna, który jechał razem z nią, obnażył się i zaczął onanizować. Kobieta uciekła z tramwaju na przystanku, ale mężczyzna wybiegł za nią.

- Chciałam poinformować, że dzisiaj przed godziną 19:00 w linii tramwajowej nr 2 onanizował się stary facet… Wyglądał na około 55-60 lat, miał wąsy –pisała do nas w niedzielę nasza Czytelniczka (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). – Niestety byłam sama i trochę spanikowałam, bo kiedy tylko zobaczyłam jego penisa wysiadłam na następnym przystanku. On wysiadł za mną, a ja pobiegłam dalej. Przystanek to Królewiecka – Energa. Niestety nie zdążyłam również zrobić zdjęcia, ale piszę ku przestrodze i w razie gdyby ktoś go jeszcze spotkał, żeby pożałował następnym razem swoich czynów…

Kobieta mówi, że teraz boi się jeździć wieczorem tramwajem, zwłaszcza iż mężczyzna wysiadł za nią na przystanku. Tym środkiem komunikacji dojeżdża codziennie do pracy.

- Powiem szczerze aż bałam się wracać do domu, bo w każdym starszym mężczyźnie widziałam tamtego… Ale nie, od wczoraj nie widziałam tego faceta. Jeśli zobaczę na pewno będzie telefon na policję – zapowiada nasza Czytelniczka.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com. Każdemu gwarantujemy anonimowość!

Gorszące zachowanie starszego mężczyzny w tramwaju. „Wybiegłam przerażona z wagonu”

O Autorze
-

3 komentarzy

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • piotr
    Odpowiedz

    jakis czas temu na…..balem takiemu w klatce na 12go lutego moze to ten sam….wszedl do klatki ja ze smiecmi wychodze ten typ wchodzi do klatki ale mial pecha bo drzwi wejsciowych nie zamkną wchodze patrze a on wali konia no to dawaj strzal na ryj 1 i 2 3 he spier…. az sie kurzylo