„Gorący” weekend policjantów. Jeden wypadek i 18 kolizji drogowych

530
Wyświetleń

Policjanci w miniony weekend interweniowali 149 razy. Podczas interwencji wylegitymowali 384 osoby i zatrzymali 3 poszukiwanych. Funkcjonariusze prewencji skontrolowali 53 kierujących. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono 11 osób.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 2 kierujących nie posiadających uprawnień. Przeprowadzili 389 badań na zawartość alkoholu u kierujących. Obsługiwali 18 kolizji drogowych a także pracowali podczas wypadku drogowego, który miał miejsce pod Pasłękiem.

Było to w niedzielę około godziny 22.00. Tam w miejscowości Nowe Kusy mężczyzna kierujący alfą romeo nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierującego oraz pasażera przewieziono karetką do szpitala. Rozbite auto trafiło na policyjny parking. Policja prosi o rozwagę i ostrożność. Jest zima a przez to droga hamowania może się znacznie wydłużać.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

„Gorący” weekend policjantów. Jeden wypadek i 18 kolizji drogowych

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>