Festyn mundurowy za nami. Czy nastąpią zmiany?

1171
Wyświetleń

Jak wskazuje nasza Czytelniczka, tego typu imprezy w mieście powinny odbywać się w weekendy. W piątek nie każdy z rodziców miał szansę udać się z dzieckiem na festyn.

- Mój syn bardzo chciał iść. Niestety ja kończę pracę o 16.00. Muszę odebrać dziecko ze świetlicy i jechać do domu na obiad. Nim zdążyliśmy to zrobić, było już przed 18.00 i nie było sensu jechać na poligon – pisze nasza Czytelniczka. – Czy w przyszłym roku taka impreza, która bardzo interesuje dzieci nie mogłaby odbywać się w sobotę czy niedzielę? Tak więcej rodziców z dziećmi mogłoby z tego skorzystać.

11 maja w godz. 12.00-18.00 na terenie jednostki wojskowej przy ul. Królewieckiej 169 odbył się będzie festyn mundurowy. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji – i dla dużych, i dla małych. Służby zaprezentowały swoje pojazdy, wyposażenie, pokazy wyszkolenia, zabawy, konkursy. Była też grochówka. Zaprezentowały się także: Służba Więzienna, Żandarmeria Wojskowa, Policja oraz Nadleśnictwo Elbląg.

Festyn mundurowy za nami. Czy nastąpią zmiany?

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>