Elblążanin „rozjechał” pieszych na przejściu. Jeden nie żyje!

4760
Wyświetleń

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło na przejściu dla pieszych w Morlinach. Kierowca volkswagena wpadł w mężczyzn przechodzących przez pasy. Obaj trafili do szpitala. Jeden z nich, 43- latek na skutek odniesionych obrażeń niestety zmarł.

Do zdarzenia doszło w środę  (31.10.2018) około godz. 19:00 w Morlinach. Według wstępnych ustaleń, kierowca volkswagena jadąc w kierunku Lubawy najechał na przechodzących przez przejście dla pieszych mężczyzn.

100-117779

Obaj piesi zostali z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci sporządzili dokumentację z miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli wszystkie ślady. Jak okazało się, kierowca- mieszkaniec Elbląga był trzeźwy.

Niestety, na skutek poniesionych obrażeń głowy, jeden z pieszych- 43- letni mieszkaniec gminy Morąg zmarł w szpitalu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Policja Ostróda

Elblążanin „rozjechał” pieszych na przejściu. Jeden nie żyje!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>