Duża inwestycja elbląskiej spółki – zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom

1596
Wyświetleń

EPWiK Sp. z o.o. w grudniu 2017 r. podpisało kontrakt na realizację zadania pn. „Budowa Stacji Uzdatniania Wody Szopy”. Realizowana obecnie inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Karczowiska Górne, gm. Gronowo Elbląskie.

Zakres inwestycji obejmuje budowę kompletnej stacji uzdatniania wody o wydajności 250 m3/h, przy dwustopniowej filtracji ciśnieniowej na 8 filtrach pionowych, wraz z niezbędną infrastrukturą.

Inwestycja realizowana jest przez konsorcjum w składzie: Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Spółka z o.o. z Częstochowy oraz Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe „ELZAMBUD” Spółka z o.o. z Elbląga.

Wartość kontraktu netto to 19 mln PLN. Planowany termin uruchomienia i przekazania do eksploatacji SUW „Szopy” to koniec 2019 roku. Dzięki tej inwestycji zapewnione będzie pełne bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga w zakresie zapotrzebowania na wodę.

inwestycja

inwestycja

inwestycja

inwestycja

Duża inwestycja elbląskiej spółki – zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>