Droga przez mękę. Mieszkańcy już nie wierzą w zapewnienia Zarządu Dróg

1042
Wyświetleń

Mieszkańcy mają dość pustych obietnic. Codziennie muszą zmagać się z drogą, która bardziej przypomina księżycowy krajobraz niż trasę w XXI wieku. Tymczasem jak pisze do nas nasza Czytelniczka, samorządowcy składają obietnice remontu, z której i tak się nie wywiązują.

Kobieta napisała do nas w tej sprawie, ponieważ jak wskazuje, samorządowcy powiatowi ignorują kolejne prośby o remont drogi pomiędzy Wiktorowem a Jegłownikiem. Stan tej trasy jest po prostu fatalny.

– Witam, mam taki oto problem, że droga pomiędzy Wiktorowem a Jegłownikiem koło Elbląga jest tragiczna, powiat nic z tym nie robi. Dwa tygodnie temu dzwoniłam do Dyrektora Zarządu Dróg i obiecywał, że droga zacznie być robiona w przyszłym tygodniu. Oczywiście na obietnicach się tylko skończyło. Nie wiemy już co robić, tam już nawet rowerem ciężko jechać, a co dopiero samochodem. Dziura na dziurze.. więc pomyśleliśmy, że może Państwo swoją interwencją nam pomogą – pisze kobieta.

W tej sprawie zwrócimy się o wyjaśnienia do Starostwa Powiatowego w Elblągu.

fot. nadesłane.

Droga przez mękę. Mieszkańcy już nie wierzą w zapewnienia Zarządu Dróg

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>