Dramatyczny mecz Olimpii Elbląg. Zobacz skrót meczu

16 kwietnia 2017 20:34
More videos
1,214
Wyświetleń

Kibice piłkarscy z Elbląga przeżyli prawdziwą huśtawkę emocji, gdy stawili się w sobotę na stadionie przy Agrykola. Miejscowa Olimpia podejmowała drużynę z Legionowa. Widzowie zobaczyli siedem bramek, a elbląska drużyna odniosła zwycięstwo.

To był bardzo nerwowy mecz, a goście – Legionovia nawet prowadzili. Olimpia jednak doprowadziła najpierw do wyrównania wyniku meczu na 3:3, aby w ostatniej minucie meczy zdobyć zwycięską bramkę w tym spotkaniu. Takiego gola, po rajdzie przez połowę boiska zdobył dla elbląskiej srużyny Jakub Bojas.

Zapraszamy do obejrzenia skróty tego meczu.