Dębica się korkuje. Policja udrażniała ruch

2904
Wyświetleń

Mimo apeli o korzystanie z bezpłatnej komunikacji miejskiej, elblążanie gromadnie ruszyli samochodami w kierunku cmentarza Dębica. Efekt? Ogólnych chaos i korek. Konieczne było udrażnianie ruchu przez policję.

Policjanci z ruchu drogowego udrażniali dziś drogę przy Cmentarzu Dębica w stronę ROD Zagaje. Ruch na tym odcinku dziś i jutro odbywa się dwukierunkowo, więc nie można na poboczach parkować aut. Grozi za to mandat lub odholowanie pojazdu.

Kierujący samochodami osobowymi parkowali te auta w sposób utrudniający dwukierunkowy ruch. W okolicach godz. 14.00 prawie całkowicie sparaliżowali ruch kołowy.

- Przypominam, że dziś (30.10) i jutro ruch na tej drodze odbywa się w obie strony – mówi kom. Tomasz Krawcewicz naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Parkowanie na poboczach w tym momencie prowadzi do utrudnień w ruchu. Pozostawiający auta w taki sposób muszą się liczyć z mandatem lub odholowaniem samochodu.

Dębica się korkuje. Policja udrażniała ruch

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>