Zaznaj luksusu podczas urlopu w górach. Sprawdź, jak wybrać hotel, żeby wyjazd był udany

322
Wyświetleń

Polacy coraz większym zaufaniem darzą hotele, wybierając tę formę zakwaterowania dużo chętniej, niż noclegi w prywatnych kwaterach. Co powoduje, że wolimy zapłacić więcej za pobyt tej samej długości? Czy odwiedzając Zakopane warto postawić na hotel? Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy skrócony poradnik, w którym opowiadamy o udogodnieniach, czekających na Gości w hotelach na Podhalu.

Luksus za odpowiednią cenę. Ile trzeba zapłacić za nocleg w ekskluzywnym hotelu?

Zacznijmy od najważniejszego, a więc kosztów pobytu. Jak wiadomo, za komfort trzeba płacić, a ponieważ zakopiańskie hotele oferują swoim gościom dziesiątki udogodnień, taki wypoczynek do tanich nie należy. Za jedną noc zapłacimy ok. 200 zł, co odpowiada czterem nocom w kwaterze prywatnej. Jednak trudno porównywać warunki, jakie panują w obu tych miejscach. Hotel w Zakopanem to jakość, design i wysoki poziom usług. Wykwalifikowana obsługa hotelowa jest przez cały czas do naszej dyspozycji, również w nocy. W takim miejscu panuje przyjemna atmosfera, pozwalająca czuć się swobodnie. Własna łazienka, taras, duży telewizor i sejf do przechowywania cennych rzeczy zachęcają do wyboru hotelu jako przestrzeni, w której się zatrzymamy. Hotel Crocus w Zakopanem dysponuje elegancką restauracją i świetnie wyposażoną strefą odnowy biologicznej. Na stronie hotelu znajduje się szczegółowy cennik, obejmujący wszystkie zabiegi i masaże. Takie hotelowe SPA w górach to luksus, za który warto zapłacić.

Zgubiony klucz? Nigdy więcej! Nowoczesne rozwiązania w hotelach

Zintegrowane zamki do pokoi hotelowych wprowadzono nie tylko w Zakopanem, ale i w mniej uczęszczanych rejonach Polski. Wszystko po to, żeby ułatwić gościom dostanie się do ich pokoju. Zamiast klucza otrzymuje się kartę wielkości karty płatniczej, którą łatwo jest schować do portfela. Z jej użyciem można otworzyć pokój, wezwać windę, a nawet zasilić klimatyzację. Kolejnym udogodnieniem jest designerski minibar, który pozwala napić się zimnego drinka i coś przekąsić bez wychodzenia do restauracji hotelowej. Lecz za taką przyjemność często zapłacimy wielokrotnie więcej, niż za te same produkty, zakupione w barze przy recepcji.

Prawie każdy hotel w Zakopanem dba o udostępnianie gościom coraz nowszych technologicznych rozwiązań, jak sterowane głosem telewizory czy interaktywne ściany w pokojach. Być może to właśnie dlatego turyści z taką ochotą rezerwują pobyty w hotelach, odkrywając zalety górskiego klimatu, podziwiając góry z tarasów i smakując podhalańskiej kuchni w wytwornych restauracjach. Wówczas nie troszczy się o wyższą cenę za nocleg, w końcu komfort i warunki sprzyjające odpoczynkowi są tym, czego oczekujemy od wyjazdu do Zakopanego.

Zaznaj luksusu podczas urlopu w górach. Sprawdź, jak wybrać hotel, żeby wyjazd był udany

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>