Czołowe zderzenie na ul. Hetmańskiej. Pijany kierowca zbiegł

1110
Wyświetleń

Jak informuje nas nasza Czytelniczka, na ul. Hetmańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca wypadku, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, zbiegł z miejsca wypadku.

Taką informację otrzymaliśmy na nasz adres kontaktowy. Do wypadku doszło na ul. Hetmańskiej przed godz. 22.00. Według relacji świadka, jeden z samochodów osobowych jadących od ul. 12 Lutego, niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w inny samochód.

Świadkowie mówią nieoficjalnie, że samochód sprawcy mógł być skradziony.

Jedna osoba, prawdopodobnie kierowca, zbiegł z miejsca wypadku. Drugi mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Na miejscu pracują policjanci, strażacy i ratownicy pogotowia ratunkowego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Policjanci z ruchu drogowego pracowali na miejscu, kolizji przy ulicy Hetmańskiej w Elblągu. Doszło do niej wczoraj około godziny 21. Honda civic zderzyła się czołowo z lexusem. 23-letni kierowca hondy nie posiadał w ogóle prawa jazdy, był po użyciu alkoholu (0,2 promila) i jechał przeciwnym pasem. Dodatkowo jeszcze próbował uciec z miejsca kolizji. Został jednak zatrzymany i odpowie za swój czyn przed sądem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – mówi Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu.

 

Fot. Nadesłane/Iwona Banach
źródło: www.elblag24.pl

Czołowe zderzenie na ul. Hetmańskiej. Pijany kierowca zbiegł

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>