Czas zmodernizować elbląskie przystanki. Radna składa wniosek

831
Wyświetleń

Radna Maria Kosecka chce, aby w Elblągu powiało „nowoczesnością” na elbląskich przystankach komunikacji miejskiej. W tej sprawie złożyła wniosek do prezydenta Elbląga. Czy jednak takie zmiany faktycznie zaistnieją w naszym mieście?

– Z olbrzymim zainteresowaniem obserwuję powszechnie stosowane w innych miastach elementy informacyjne i pomocne urządzenia montowane na przystankach komunikacji miejskiej. Należą do nich: plany miasta z zaznaczonymi trasami linii komunikacji miejskiej, elektroniczne tablice informacyjne podające czas do przyjazdu kolejnego pojazdu danej linii, biletomaty, monitoring wizyjny, panele do umieszczania plakatów reklamowych – informuje radna Maria Kosecka. – Wnioskuję o zabezpieczenie środków finansowych w budżecie na rok 2018 i lata następne na modernizację przystanków w przywołane elementy.

Czy doczekamy się takich zmian na elbląskich przystankach komunikacji miejskiej? Pewnie wszystko będzie zależało od środków finansowych w budżecie miasta.

Czas zmodernizować elbląskie przystanki. Radna składa wniosek

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>