Chcesz pracować krócej? Podpisz obywatelski projekt partii Razem

600
Wyświetleń

Dziś działacze partii Razem będą w Elblągu zbierali podpisy pod projektem obywatelskim dotyczącym skrócenia dnia pracy. Przy okazji będzie można również poprzeć projekt renowacji basenu odkrytego w naszym mieście.

W godz. 16.00-19.00 w namiocie przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Hetmańską będziecie można złożyć swój podpis pod projektem skrócenia dnia pracy oraz obywatelskim projektem rewitalizacji elbląskiego kąpieliska miejskiego.

- Musimy zebrać ponad 100 tysięcy podpisów obywateli i obywatelek, którzy popierają nasz projekt 35-godzinnego tygodnia pracy. Chcesz, by w Sejmie odbyła się debata na temat skrócenia czasu pracy? Pobierz kartę do podpisów ze strony www.pracujmykrocej.pl, podpisz się i zachęć do tego swoją rodzinę i znajomych! Zebrane podpisy przekaż lokalnemu okręgowi Razem lub prześlij na adres: ul. Jagiellońska 44B/1, 03-462 Warszawa. Masz więcej wolnego czasu i chcesz zrobić coś dobrego dla pracy w Polsce? Zgłoś się do lokalnego okręgu Razem i wesprzyj nasze zbiórki uliczne! – piszą organizatorzy akcji.

Po zbiórce podpisów organizatorzy zapraszają na spotkanie otwarte Razem w Elblągu. W środę 20 czerwca możecie spotkać się w zaprzyjaźnionym pubie Czarny Kot (Stare Miasto, Elbląg, ul. Rybacka 29b).

- Opowiemy Wam o naszych działaniach, planach na wybory samorządowe i wizji progresywnej, prospołecznej Polski, Warmii i Mazur oraz Elbląga. W czasie spotkania opowiemy również o naszym projekcie ustawy wprowadzającej 35-godzinny tydzień pracy – pisze Robert Koliński z partii Razem. – Chcemy się z Wami spotkać aby wysłuchać jak Waszym zdaniem powinien wyglądać Elbląg i region. Zależy nam aby głos mieszkanek i mieszkańców był wreszcie słyszalny. Spotkanie otwarte jest szansą aby po prostu się poznać i razem służyć lokalnej społeczności.

Chcesz pracować krócej? Podpisz obywatelski projekt partii Razem

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>