BUDOWNICTWO KOMUNALNE

20 października 2014 12:39
More videos
538
Wyświetleń
   

Otóż tak nie jest, gdyż po raz pierwszy od ponad dwudziestu lat mają Elblążanie alternatywę, autentycznie obywatelską, niezależną od nikogo. Jest nią Edmund Szwed niezależny kandydat na Urząd Prezydenta Elbląga.

Dotychczas, od ponad dwudziestu lat rządzący,  partyjni prezydenci Elbląga i ich kolesie, żerując na niewierze i zniechęceniu, a dziś doprowadzonych do granic beznadziei Elblążan, wmawiają im, by  każdego, kto jest z poza ich układu, pomimo, że wie jak  naprawić to, co oni zrujnowali, i czego sami nie potrafili dotychczas zrobić, traktować z nieufnością i podejrzliwością.

Otóż, tym razem w zbliżających się wyborach samorządowych „sztuczka” ta dotychczas rządzącym się nie uda!  W trwającej Kampanii Wyborczej  zostanie obnażona ich nieudolność, jako dotychczas zarządzających i ich kompletny brak wiedzy w tej dziedzinie.

Drodzy Elblążanie, prawo do mieszkania, praca i prawo do godnego życia w Elblągu nie są bajkami, nie są też naszymi obietnicami bez pokrycia, lecz realnymi zobowiązaniami,  które zrealizuje Edmund Szwed przyszły Prezydent Elbląga.

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>