Brawo dla policjantów. Znów przekazali dary dzieciom!

470
Wyświetleń

Po słodyczach przekazanych dzieciom do elbląskiego szpitala, przyszedł czas na kolejne podarunki od mundurowych. Dzielnicowi z elbląskiej komendy zorganizowali paczki świąteczne dla dzieci z Punktu Przedszkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 1 w Elblągu. Wczoraj funkcjonariusze rozdali dzieciom prezenty, w których były zabawki, książki i słodycze.

Z okazji nadchodzących świąt policjanci z KMP w Elblągu zorganizowali spotkanie podczas którego, przypomnieli dzieciom o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku oraz radzili jak unikać niebezpiecznych sytuacji w trakcie zabaw na śniegu i na lodzie.

- Nie przyszli z pustymi rękoma. Mieli ze sobą przygotowane wcześniej paczki dla najmłodszych, w których były: zabawki, książki i słodycze. Darczyńcami byli dzielnicowi: sierż. sztab. Katarzyna Stankiewicz, asp. Patryk Kiedrowski oraz st. asp. Jarosław Wojtowicz – mówi Jakub Sawicki z Zespołu Prasowego KMP w Elblągu.

Brawo dla policjantów. Znów przekazali dary dzieciom!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>