Biżuteria ze złota nie musi być droga. Jak zorganizować skromne zaręczyny?

2886
Wyświetleń

Wielokrotnie spotkaliśmy się z opiniami mężczyzn, którzy rezygnowali z oświadczenia się partnerce z powodu braku pieniędzy. Odwlekanie zaręczyn ze względów finansowych nie jest najlepszym pomysłem, bo o rękę można poprosić, nie dysponując pokaźną sumą pieniędzy. Takie zaręczyny wcale nie muszą zakończyć się fiaskiem, przeciwnie – zostaną docenione i spodobają się kobiecie. Sprawdź, jak zaplanować i przeprowadzić zaręczyny niskim kosztem, nie tracąc magicznej atmosfery tej wyjątkowej chwili.

Skromnie nie znaczy nudno. Oświadczyny w plenerze

Ten kto powiedział, że za pieniądze można mieć wszystko, bardzo się pomylił. Prawdziwe, szczere uczucie zakochanych w sobie osób jest bezcenne i nie można go nabyć w żadnym sklepie. Dlatego chcąc poprosić kobietę o rękę bez wydawania wielu pieniędzy na zaręczyny, wykorzystajmy piękno natury. Nie trzeba iść do ekskluzywnej restauracji w centrum miasta i zamawiać kolacji za kilkaset złotych, żeby zrobić wrażenie na ukochanej. Jesteśmy całkowicie przekonani, że romantyczna sceneria stworzona własnoręcznie, urzeknie każdą kandydatkę na żonę. Wystarczy przygotować wspólne zdjęcia i rozwiesić je na drzewach, żeby zmienić zwykłą przestrzeń w strefę tylko dla Was. Zamiast wyszukanego posiłku, zorganizuj piknik. Będzie tanio, a samodzielnie zrobione kolorowe kanapki z sezonowymi warzywami zaspokoją apetyt bardziej, niż zupa krem zamówiona w renomowanym lokalu. Atmosferę podkręci ulubiona piosenka, puszczona z telefonu lub laptopa. W ten sposób, tylko we dwoje, spędzicie niesamowite chwile pod gołym niebem, rozkoszując się urokami przyrody.

Złoty pierścionek kup przez internet, a sporo zaoszczędzisz

Obecnie w internecie działa wiele sklepów jubilerskich, oferujących złote pierścionki zaręczynowe w atrakcyjnych cenach. Ozdoba ze złota niższej próby lub model pozłacany będzie równie efektowny, jak ten wyższej klasy. Jeśli chodzi o ceny, w sklepie Staviori za złoty pierścionek z diamentem zapłacimy ok. 600 zł. To niewiele w porównaniu do biżuterii z innych sklepów internetowych, oferujących podobne wyroby. Jubilerzy tworzący w pracowni Staviori dokładają wszelkich starań, aby wykonywane przez nich pierścionki ze złota były trwałe i zjawiskowe. Wydatek rzędu kilkuset złotych za ozdobę z prawdziwym diamentem, który nie ulegnie zmatowieniu ani zarysowaniom, to uczciwa cena. Oczywiście, alternatywą pozostają cyrkonie, czyli imitacje brylantów. Te jednak mimo wszystko odradzamy, gdyż kamienie tego typu często tracą blask, a zdarza się nawet, że wypadają z pierścionka. Organizując skromne zaręczyny, można pominąć zakup okazałego bukietu kwiatów, a w zamian obdarować ukochaną kobietę kwiatami polnymi, które sami zerwiemy i obwiążemy ładną wstążką. Niewymyślne, ale romantyczne i niezapomniane zaręczyny ukoronowane założeniem złotego pierścionka, mogą okazać się bardziej udane, niż spektakularne wydarzenie zorganizowane z przytupem.

Biżuteria ze złota nie musi być droga. Jak zorganizować skromne zaręczyny?

| Złowione w sieci | 0 Comments
O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>