Bezpłatne warsztaty dla rodziców. Spotkanie z „supernianią” Dorotą Zawadzką

906
Wyświetleń

Planeta Dziecko to cykl bezpłatnych warsztatów dla przyszłych i obecnych rodziców. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu, które odbywa się w Elblągu 15.04.2016r. (godz. 16:00-19:00), Hotel MŁYN, ul. ul. Kościuszki 132.

Jeśli poszukujecie odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące Waszych dzieci to Planeta Dziecko jest stworzona dla Was! Na warsztatach będzie okazja spotkać się z naszymi specjalistami z zakresu: pielęgnacji i rozwoju dziecka (wykwalifikowana położna, doradca laktacyjny), zdrowego odżywiania rodziców i ich pociech (dietetyk), jak również będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z psychologiem dziecięcym, który przekaże wskazówki dotyczące rozwoju dziecka.

Gościem specjalnym będzie Pani DOROTA ZAWADZKA – polska SUPERNIANIA. To nie wszystkie atrakcje! Na każdym spotkaniu bardzo dużo niespodzianek dla wszystkich rodziców. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma atrakcyjne upominki od firm wspierających kampanię „PLANETA DZIECKO”.

Dodatkowo na koniec spotkania rozlosowane będą wśród wszystkich uczestników wspaniałe nagrody.

WSTĘP BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ewa Rydz
koordynator kampanii PLANETA DZIECKO

Bezpłatne warsztaty dla rodziców. Spotkanie z „supernianią” Dorotą Zawadzką

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>