Analiza: Nagonka na ministra Antoniego Macierewicza trwa w najlepsze

30 stycznia 2017 13:51
More videos
1,804
Wyświetleń
   

Od pewnego  czasu trwa medialna nagonka na ministra Antoniego Macierewicza oraz rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza. Tylu publikacji, ile pokazuje się o tych osobach, nie ma żaden inny polityk z tej czy poprzedniej ekipy rządzącej krajem.

Może to zastanawiać, ale dlaczego takie nikomu nieznane źródło, jak expresselblag blog prowadzony w Elblągu przez osobę wielokrotnie karaną wcześniej wyrokami cytują najpoważniejsze tytuły w Polsce? O zgrozo, aż trudno uwierzyć, że to prawda! To porażający obraz kompromitacji rzemiosła dziennikarskiego i naczelnych redaktorów największych mediów w naszym kraju. To fakt.

Link do fragmentu filmu bardzo interesującej rozmowy Panów Mariana Kowalskiego i Pawła Chojeckiego w „idź pod prąd TV”: https://www.youtube.com/watch?v=B3d-O2cjZRU&feature=youtu.be

Najpierw pokazuje się informacja o rzekomej imprezie w Białymstoku, gdzie ma się bawić w jednym  z klubów Bartłomiej Misiewicz. Jakby dla wzmocnienia przekazu, expresselblag nagle odświeża swój tekst z ubiegłego roku z kwietnia 2016 r. dodając jedno zdanie, że w samochodzie, który na sygnale ruszył spod McDonalda w Elblągu był Bartłomiej Misiewicz. Jedno zdanie, nie poparte ŻADNYMI dowodami, zdjęciami, wypowiedziami osób wiarygodnych itp.

Ujęty na filmie słabej jakości ( blogera nagrywał  z własnego mieszkania i najprawdopodobniej komórką) samochód ma tablicę rejestracyjną zaczynającą się od liter WN…. To jest rejestracja warszawska, ale prywatna, nie rządowa. To też fakt.

Patrz tutaj:  http://fakty.elblag.pl/szok-oto-material-dowodowy-na-ktory-zlapaly-sie-najwieksze-media-w-polsce-film/

Bartłomiej Misiewicz był w Elblągu, ale 11 kwietnia 2016 r. W budynku dowództwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu odbyła się videokonferencja z ministrem Antonim Macierewiczem. Publikacja expresselblag z filmikiem dotyczy zaś zdarzenia z 10 kwietnia 2016 r.  To też fakt.

Czy mamy więc rozumieć, że Misiewicz na spotkanie w Elblągu przyjechał dzień wcześniej, prywatnym samochodem, tylko „koguta” sobie na dach postawił? A może expresselblag,     być może już niedługo poinformuje, że Bartłomiej Misiewicz noc poprzedzającą konferencję,  spędził w jednym z elbląskich nocnych klubów?

Teraz daty, bo tu też już kupy się nic nie trzyma w publikacjach expresselblag. Pierwsza publikacja ukazuje się na profilu FB expresselblag o  8:14 rano 11 kwietnia 2016 r. gdzie czytamy tam, że samochód ten pod McDonaldem był widziany w „niedzielny wieczór”. Jak podaje „Express Elbląg” rządowa skoda przejeżdżała przez Elbląg 10 kwietnia 2016 roku wieczorem.  (czyli 10 kwietnia 2016). Dla ścisłości, 11 kwietnia 2016 r. odbywa się spotkanie Misiewicza w siedzibie 16 PDZ w Elblągu. Dalej jest jeszcze ciekawiej. Pod ogniem krytyki expresseblag w końcu postanawia ujawnić swoje źródła. Publikuje wpis pod tytułem: „Misiewicz był w Elblągu, a w Braniewie „kręcił bączki czołgiem” – był też w McDonald’s.

Proszę się teraz mocno trzymać, ponieważ to wprost niewiarygodne, ale takie stwierdzenia padły w prowadzonym blogu przez Sebastiana Bona-Kuchejdę  i Łukasza  Nosarzewskiego   z udziałem oficerów Wojska Polskiego.

A oto dowody pisze blog! Dowody, które potwierdzają,… w dniu kiedy rządowa limuzyna podjechała do McDrive na sygnale, Elbląg i Braniewo wizytował tylko Bartłomiej Miśkiewicz.

„W tych dniach – czyli 11 kwietnia 2016 roku – Bartłomiej Misiewicz przebywał w Elblągu i w Braniewie. W jednostce w Elblągu zorganizowana została wideokonferencja, a w Braniewie Misiewicz spotkał się z żołnierzami.  – napisał nam anonimowy oficer Wojska Polskiego.

Nieoficjalnie informację o tym, że w limuzynie był Bartłomiej Misiewicz, potwierdził nam również inny  oficer Wojska Polskiego”.

Dziś napisał do nas inny oficer Wojska Polskiego, który wskazał, że to oczywiste iż w limuzynie przebywał Bartłomiej Misiewicz, bo nikogo innego na takie wybryki, w rządzie PiS raczej nie byłoby stać.

Jak zaznaczył nas rozmówca – podczas wizyty w jednostce w Braniewie – Bartłomiej Misiewicz miał okazję kierować czołgiem. „Kręcił bączki jak szalony. Patrzyliśmy na to z zażenowaniem.” – czytamy w mailu.                    

Expresselblag pisze, że  dowody pozyskał w oparciu o zeznania jakiegoś pracownika restauracji  oraz otrzymał od oficera Wojska Polskiego mailem, który zawierał zdjęcia i  informacje.   Czy mamy rozumieć, że oficer Wojska Polskiego jest informatorem Sebastiana Bona Kuchejdy ? Rodzi się natychmiast pytanie, kto jest tym  oficerem Wojska Polskiego, który informuje blogera z Elbląga ?

Rzeczywiście w tej publikacji kupy nic się nie trzyma, ale są i fakty,  które brzmią groźnie, a których nie można bagatelizować, kiedy w Elblągu powstaje siedziba dowództwa batalionów NATO, rozmieszczonych na wschodniej flance Sojuszu.

Czy  Pan Paweł Chojecki  ma rację  mówiąc w we fragmencie powyższego filmu, że ….. minister Antoni  Macierewicz powinien odnowa zbudować Kontrwywiad? 

Sebastian Bona-Kuchejda i Łukasz Nosarzewski  już sami nie wiedzą, czy w tym blogu piszą prawdę czy kłamstwa i który z nich to pisze ( …bo wersje zmieniają w zależności od potrzeb i ochrony przed kolejnym wyrokiem sądu za kłamstwa).  Wiele na to wskazuje też, że dla zleceniodawcy nie ma też  żadnego znaczenia kim jest autor tego tekstu.

http://fakty.elblag.pl/kim-jest-sebastian-bona-kuchejda-material-nadeslany/

Czy więc  Sebastian Bona-Kuchejda, karany w przeszłości za publikowanie w swojej poprzedniej gazecie kłamliwych, niesprawdzonych informacji –  wykonał ściśle zaplanowane, precyzyjne zadanie oczernienia Misiewicza?

http://fakty.elblag.pl/poznaj-prawdziwe-oblicze-sebastiana-bona-kuchejdy-elblaskiego-dziennikarza/

Czy Elbląg dzisiaj, ze względu na swe strategiczne usytuowanie  nie wymaga, by instytucje do tego uprawnione  podjęły działania, aby odpowiedzieć na  pytanie, jak to jest możliwe, że bloger –  znany w Elblągu z wielu podobnych przestępstw za które w  przeszłości został skazany prawomocnymi wyrokami, dzisiaj, rzekomo  z udziałem oficerów Wojska Polskiego może tworzyć „wyssaną z palca historyjkę” szkalującą MON-u ?

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>