Aktorka z Elbląga została radną wojewódzką

4948
Wyświetleń

Dominika Figurska, aktorka pochodząca z Elbląga została radną wojewódzką. Nie startowała w wyborach jednak w naszym okręgu wyborczym. Wybrała województwo mazowieckie.

Aktorka Dominika Figurska, znana m.in. z serialu „M jak miłość”, zdobyła ponad 22 tysiące głosów w wyborach samorządowych i zyskała mandat radnej z ramienia PiS – informuje wprost.pl.

Dominika Figurska znana jest z seriali takich jak „Zostać miss”, „Barwy szczęścia” czy „M jak miłość”, a także filmów „Smoleńsk” i „Dwie korony”, teraz wchodzi do polityki.

Aktorka uzyskała mandat radnej w wyborach do województwa mazowieckiego, otrzymując 22 tysiące 101 głosów w 7. okręgu.

Dominika Figurska od 2001 roku występuje w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Od 2016 roku jest prezenterką programów telewizyjnych. Prowadzi program „Polska na dzień dobry. Weekend” w Telewizji Republika. W TVP, na kanale TVP ABC prowadzi program „Moda na rodzinę”. Od 27 października 2017 współprowadzi również publicystyczno-satyryczny program W tyle wizji i W tyle wizji extra na antenie TVP INFO.

Aktorka z Elbląga została radną wojewódzką

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>