Akcja Stop Pedofilii odbędzie się w Elblągu

2347
Wyświetleń

W poniedziałek 4 marca rozpocznie się w Elblągu akcja „Stop Pedofilii”. Na ulice miasta wyjedzie furgonetka, która będzie informować mieszkańców o powiązaniach pedofilii z homoseksualizmem i tzw. „edukacją” seksualną.

Od dłuższego czasu w szkołach na terenie całej Polski pojawiają się tzw. „edukatorzy” seksualni, którzy organizują w placówkach oświatowych zajęcia na temat „dojrzewania”, „tolerancji” czy przeciwdziałania „dyskryminacji”. W trakcie tego typu zajęć oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem.

„Edukatorzy” seksualni działają w oparciu o tzw. Standardy Edukacji Seksualnej które zakładają, że dzieci będą uczyć się m.in.:

– w wieku 4 lat masturbacji i przyjemności z dotykania własnego ciała,
– w wieku 6 lat wyrażania zgody na seks,
– w wieku 9 lat pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu,
– w wieku 12 lat różnych oczekiwań partnerów związanych z podnieceniem seksualnym.

Wprowadzenia tego typu „edukacji” seksualnej do szkół i przedszkoli w Polsce najaktywniej domagają się środowiska homoseksualne i LGBT. Tymczasem według badań, homoseksualiści, którzy stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa, są odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

Fundacja Pro-prawo do życia otrzymała od rodziców z Elbląga szereg sygnałów, dotyczących niepokojących zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, pojawiających się w szkołach na terenie miasta i jego okolic. Dlatego w Elblągu odbędzie się akcja „Stop Pedofilii”, której celem będzie zwrócenie uwagi mieszkańców na powiązania między pedofilią a homoseksualizmem i tzw. „edukacją” seksualną.

Akcja rozpocznie się konferencją prasową dla dziennikarzy w poniedziałek 4 marca o godz. 11:00 pod Bramą Targową. Po zakończeniu konferencji, na ulice Elbląga wyjedzie furgonetka, która za pomocą plakatów i megafonów będzie ostrzegała elblążan przed zagrożeniem ze strony „edukatorów” seksualnych i pedofilów.

Marcin Musiał
Fundacja Pro-prawo do życia

fot. stopaborcji.pl

Akcja Stop Pedofilii odbędzie się w Elblągu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>